У січні-лютому 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 40,4 млрд грн. Це на 22,6%, або на 7,5 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року, повідомляють у Державній фіскальній службі України.
У лютому до місцевих бюджетів платниками податків спрямовано 22,1 млрд грн. Порівняно з лютим минулого року, надходження зросли на 23,5%, або на 4,2 млрд грн.
З початку року до зведеного бюджету надійшло 38,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 22,9%, або на 7,2 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Надходження податку на доходи фізичних осіб у лютому склали 20,8 млрд грн. Порівняно з лютим минулого року, ці надходження зросли на 23%, або на 3,9 млрд грн.
Теги:
Джерело:
Прес-служба Державної фіскальної служби України
16 липня 2026
Для агенцій регіонального розвитку підготували практичний посібник з управління фінансами
Для агенцій регіонального розвитку підготували...
Як побудувати фінансово спроможну агенцію регіонального розвитку? Як забезпечити її стабільну роботу не лише за...
16 липня 2026
Шлях громад до програм ЄС: головні акценти зустрічей у Брюсселі
Шлях громад до програм ЄС: головні акценти...
У межах навчального візиту до Брюсселя українська делегація взяла участь у тематичному семінарі та обговорила з...
16 липня 2026
Запрошення до партнерства у напрямі «Міжнародна муніципальна співпраця»: Менторська підтримка громад
Запрошення до партнерства у напрямі «Міжнародна...
Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» запрошує громади та кластери громад до участі у...
15 липня 2026
Модельна навчальна програма курсу за вибором...
Це важливий крок для розвитку освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, що допомагають...