15 січня відбулось друге пленарне засідання другої сесії Райгородоцької ОТГ, на якій депутати прийняли бюджет громади. Кошторис у сумі 26,2 мільйона гривень прийняли одноголосно. Власних надходжень громада має 10,4 мільйона.
«До об’єднання п’ять сільських рад, які утворили Райгородоцьку ОТГ, мали сукупний бюджет близько 4,5 млн гривень. Сьогодні ми затвердили кошторис у 5,7 разів більший. Так, крім можливостей ми отримали ще й обов’язки, але це ті ресурси, які ми самостійно будемо використовувати на розвиток громади, без посередників», - наголосила Галина Кудлай, голова Райгородоцької сільської ради.
В бюджеті на 2019 рік депутати передбачили співфінансування капітального ремонту Райгородоцької школи на суму 1,6 млн гривень. Загальна вартість проекту складатиме понад 9,4 млн гривень, решту коштів візьмуть із інфраструктурної субвенції.
Також у кошторисі було закладено 720 тис. гривень на співфінансування будівництва сучасної амбулаторії у селі Райгородок. Крім того, на цій сесії також затвердили низку цільових програм, зокрема «Програму благоустрою», на яку виділили 150 тис.гривень та «Програму підтримки та допомоги для учасників АТО та ООС».
«На цій сесії громада прийняла низку рішень, які допоможуть швидко та якісно сформувати органи управління. Було створено виконком, прийнято рішення про старостинські округи та формування відділів ради»,- розповів Олександр Круківський, радник з юридичних питань Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.
Радники Житомирського ЦРМС, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном, надають консультативну та методичну підтримку фахівцям Райгородоцької ОТГ у процесі здійснення перших кроків після виборів. Крім того, до 23 грудня для сільських голів громад було проведено навчання з організації роботи новоствореної ОТГ та розвитку сільських територій.
Приєднані зображення:
Область:
Житомирська областьГромади:
Райгородоцька сільська об’єднана територіальна громада Райгородська територіальна громадаДжерело:
Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування
11 грудня 2024
Синергетичний підхід: як працює підтримка ветеранів у Калуській громаді
Синергетичний підхід: як працює підтримка...
Як працює механізм підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей на рівні громади, що можна вважати успішними...
11 грудня 2024
Перезавантаження ветеранської політики: досвід Чорноморська
Перезавантаження ветеранської політики: досвід...
Повертаючись із поля бою в рідну громаду, ветерани стикаються з різними викликами: реабілітація, працевлаштування,...
11 грудня 2024
17 грудня - тренінг «Відновлення втраченої...
17 грудня 2024 року (вівторок), о 10:30 розпочнеться тренінг на тему: «Відновлення втраченої інформації та документів...
10 грудня 2024
Ветеранський кемпінг та безпека пішоходів: учасники конкурсу Громада на всі 100
Ветеранський кемпінг та безпека пішоходів:...
10 листопада завершилося голосування та вибір 40 фіналістів серед територіальних громад, які подалися на конкурс...