Категорії
  1. Головна
  2. Сектор медицина
  3. Регіональні координатори
Сектор медицина

Регіональні координатори з підтримки реформи охорони здоров’я 

 

Регіональні координатори з підтримки реформи охорони здоров’я – це мережа експертів реформи охорони здоров’я, які координують її імплементацію в регіонах разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я та Програмою «U-LEAD з Європою».

Регіональні координатори присутні в таких областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Рівненська, Чернівецька, Херсонська.

 

Вінницька та Київська області

 

Таміла Лепьошкіна

Контактна інформація:

Електронна адреса tamilalep@gmail.com

Номер телефону +38 067 421 34 17

Таміла Лепьошкіна має 20-річний досвід роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, державного управління, у приватному та громадському секторі. Випускниця і сертифікована тренерка програми AGREE – Академії ефективного (належного) управління Європейської Академії Берліна (Europäische Akademie Berlin) - 2015-2016.

Має успішний досвід реалізації проектів міжнародної технічної допомоги (у т.ч. створення закладів охорони здоров'я первинного рівня), бізнес-планування приватного закладу охорони здоров'я та створення комунальних підприємств.

 

Волинська та Рівненська області

 

Василь Височанський

Контактна інформація:

Електронна адреса vi2102@i.ua

Номер телефону +38 067 360 39 65

Досвід роботи Василя Височанського в організації та наданні послуг охорони здоров’я – 30 років. У минулому - заступник начальника управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації. Сертифікований тренер з «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я». Має досвід імплементації проектів міжнародної технічної підтримки.

 

Житомирська область

 

Олександр Зарицький

Контактна інформація:

Електронна адреса zaritskiy23@gmail.com

Номер телефону +38 067 678 06 28

Лікарський стаж Олександра Зарицького – 24 роки. Має досвід в організації охорони здоров’я понад 11 років. Магістр з адміністративного менеджменту, кандидат медичних наук. Начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Житомирської області. Сертифікований тренер з «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я».

 

Закарпатська область

 

Євген Мешко

Контактна інформація:

Електронна адреса jevgenmeshko@ukr.net

Номер телефону +38 050 223 88 98

Євген Мешко – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева, який і відкривав у 2016 році. Співзасновник та член правління громадської організації «Академія сімейної медицини України». Сертифікований тренер з «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я». Тренер із впровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC-2.

 

Івано-Франківська та Чернівецька області

 

Наталія Гусак

Контактна інформація:

Електронна адреса gusnatt@gmail.com

Номер телефону +38 095 881 20 38

Наталія Гусак - керівниця громадської організації «Пацієнти Буковини». В 2018 році сертифікована як тренер за темою «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я». Керівниця робочої групи «Медицина та економіка в проекті GIZ «Інтегрований розвиток Чернівців».

 

Миколаївська та Херсонська області

 

Наталя Марченко

Контактна інформація:

Електронна адреса marchenkonatm@ukr.net

Номер телефону +38 050 653 95 47

Наталя Марченко – управлінець охорони здоров’я з великим досвідом роботи. Протягом 15 років працювала заступником начальника управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, організувала  перинатальну та педіатричну служби на засадах сучасних технологій, стояла у витоків розбудови платформи протидії ВІЛ/СНІДу та наркоманії в області. Активно співпрацює з Міжнародним дитячим фондом ЮНІСЕФ щодо забезпечення належної імунопрофілактики населення. За основним фахом - лікар педіатр.