02 жовтня 2023
Logo slogan
Категорії
  1. Головна
  2. Місцеві бюджети
  3. Калькулятор
Місцеві бюджети

Калькулятор розрахунку фінансової спроможності перспективної ОТГ

 

Програмний комплекс «Калькулятор розрахунку фінансової спроможності перспективної ОТГ» - це можливість здійснення моделювання перспективної об’єднаної територіальної громади (ОТГ), виходячи з прогнозних показників бюджетів територіальних громад сіл, селищ, міст, які прийняли рішення про утворення ОТГ або про приєднання до існуючої ОТГ.

Калькулятор розроблений за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

На етапі заповнення бази даних користувачами калькулятора є:

  • відповідальні працівники обласних державних адміністрацій;
  • експерти відокремлених підрозділів установи «Центрів розвитку місцевого самоврядування в регіонах», створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Доступ до ресурсу можуть отримати також голови та представники органів місцевого самоврядування районних центрів та міст районного значення. Для цього необхідно надіслати листа на офіційному бланку місцевої ради розробникам Програмного комплексу «Калькулятор розрахунку фінансової спроможності перспективної ОТГ» на електронну адресу: bydgetotg19@ukr.net. В листі має бути зазначена особа, відповідальна в громаді за використання калькулятора, її посада, контактні дані та персональна електронна адреса користувача.

 

Калькулятор 2018 року 

 

Калькулятор 2019 року