Переглядів: 520

Чи зобовязані територіальні громади надавати відповіді на листи (запити - не публічні) Районним Державним Адміністраціям? Згідно якого закону якщо так? Дякую...

Так, зобов’язані, але не територіальні громади, а їх органи місцевого самоврядування та посадові особи відповідно до ст. 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Крім цього, відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад є підконтрольними з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади відповідним органам виконавчої влади.

Поділитися: