Переглядів: 202

Доброго дня. Чи мають право старости посвідчувати довіреності осіб, які проживають у населених пунктах де немає нотаріуса відповідно до ст. 40 ЗУ "Про нотаріат"?

Не мають. Перелік нотаріальних дій, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування у сільських населених пунктах, визначений ст. 37 Закону України «Про нотаріат». Довіреності до цього переліку не входять.

Поділитися: