Переглядів: 470

В зв"язку прийняттям Закону України № 1285-IX від 23.02.2021 року були внесені зміни у Закон України"про державну службу" ст.87.пункт 3, чи має право державний службовець повернутися на роботу в тий орган з якого був звільнений у зв"язку з реорганізацією,у разі появи вакантної посади протягом 6 місяців?

Ні, внесеними змінами до ч. 3 ст. 87 ЗУ «Про державну службу» цю норму було виключено.

Поділитися: