Переглядів: 280

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна прийняти на роботу в районну раду по переведенню заступника голови РДА, яка ліквідовується? За можливості вкажіть будь ласка нормативно-правові акти, які регулюють це питання. В Законі 1009-ІХ сказано лише про "державного службовця", а щодо осіб які займали посади в державних органах не зазначено. Дякую за відповідь!!

Без конкурсу не можна. Пункт 4 Прикінцевих положень Закону № 1009 поширюється виключно на державних службовців РДА, які реорганізовуються. Заступники голів РДА наразі не є державними службовцямми, тому щодо них ця норма не може застосовуватися. Прийняття на службу в ОМС здійснюється на конкурсній основі відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ від 05.02.2002 р. № 169).

Поділитися: