Переглядів: 346

Доброго дня,чи може бути посадова особа омс (головний спеціаліст, адміністратор, начальник відділу)помічником депутата тієї ж ради?(звичайно на громадських засадах)

Може, ст. 29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» не містить обмежень щодо роботи помічника депутата в ОМС (як на посадах посадових осіб МС, так і на посадах службовців та інших працівників ОМС).

Поділитися: