Переглядів: 756

Доброго дня! Якщо у секторі освіти реорганізованої РДА є наявна дебіторська заборгованість, вона переходить до РДА новоутвореного району чи до ТГ якій передали освіту!

Відповідно до п.6-2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» залишки коштів (у тому числі боргові зобов’язання), що утворилися на кінець бюджетного періоду на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів, перераховуються одночасно до районного бюджету новоутвореного району, бюджету територіальної громади з урахуванням цільового призначення таких коштів, особливостей розподілу нерухомого майна на підставі платіжних доручень за підписом голови районної ради новоутвореного району або голови комісії з реорганізації районної ради, що припиняється, або керівника місцевого фінансового органу, утвореного до утворення та ліквідації районів.

Зважаючи, що фінансування освіти з 1 січня 2021 року здійснюється виключно з бюджетів місцевого самоврядування зазначена у запитанні заборгованість повинна бути перерахована до ТГ.

При цьому, якщо заборгованість пов'язана із діяльністю сектору освіти РДА, яка фінансувалася за рахунок коштів державного бюджету, то вказана заборгованість передається до новоутвореної РДА.

Поділитися: