Переглядів: 436

Доброго дня! Прошу Вашої допомоги в наступному питанні: утворилася Шепетівська громада на території якої знаходиться Шепетівська районна ДЮСШ "Колос" (засновником якої є фізкультурно спортивне товариство "Колос", приватна власність. До 2021 року школа була включена в мережу Шепетівської РДА і здійснювала фінансування, інші громади надавали трансферти зі своїх бюджетів пропорційно дітям,які займаються у спортивних відділеннях у Шепетівську РДА. З січня 2021 року Шепетівська РДА повинна була передати всі установи в комунальну власність Шепетівської ОТГ. Так як наша установа є неприбутковою але має приватну власність нас ніхто не передав і не взяв у свою мережу як одержувача коштів. Прошу дати відповідь так як Шепетівська громада не хоче нас взяти в мережу як одержувача коштів, чи може якась інша громада взяти нас в мережу як одержувача коштів, якщо ми знаходимся не на її території? Постало питання громади виділяють трансферти немає їх кому прийняти. Судилківська ОТГ згідна прийняти нас в мережу як одержувача коштів і приймати трансферти від інших громад щоб надалі нас фінансувати. Чи має вона на це право? Завчасно дякую за відповідь.

Так, інша громада може включити ДЮСШ «Колос» (приватна власність) до мережі розпорядників бюджетних коштів місцевого бюджету як одержувача бюджетних коштів. Формування мережі розпорядниками коштів місцевих бюджетів регулюється Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Мінфіну від 23.08.12 р. № 938 (далі – Порядок № 938).

Так, до мережі головних розпорядників або розпорядників нижчого рівня включаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, якщо вони отримують бюджетні асигнування безпосередньо від них.

Тобто, у разі уповноваження розпорядником бюджетних коштів відповідного місцевого бюджету ДЮСШ «Колос» (як одержувача коштів) на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою, затвердженою рішенням про місцевий бюджет із виділенням відповідних бюджетних асигнувань рішенням про місцевий бюджет ДЮСШ «Колос» може бути включена до мережі розпорядників коштів відповідного місцевого бюджету.

Одержувач бюджетних коштів (далі - одержувач) використовує такі бюджетні кошти відповідно до вимог бюджетного законодавства на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань.

Поділитися: