Переглядів: 81

при створенні органу самоорганізації населення шляхом легалізації через виконавчий комітет ради потрібно повідомляти державні органи ?

Порядок легалізації ОСН передбачений ст. 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Поділитися: