Переглядів: 557

Доброго дня! Як повинні ОТГ оплатити ЗП працівникам освіти (школи) за січень, лютий 2021 року, якщо вони не передані до ОТГ? Ні штатних розписів , ні тарифікації немає? І працівники бухгалтерії у штаті шкіл. У бюджеті громади враховані кошти на 2021 рік щодо фінансування цих закладів. Фінансування здійснювати після передачі ? І з якої дати?

Відповідно до п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу (з урахуванням змін, внесених Законом № 1081 від 15.12.2020) районні ради здійснюють передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність сільських, селищних, міських територіальних громад установ та закладів, розташованих на їхній території, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом. З 1 січня 2021 року видатки на функціонування зазначених установ і закладів плануються та здійснюються з бюджетів таких територіальних громад.

Тобто, фінансування зазначених закладів можливе з 1 січня 2021 року без передачі їх у власність територіальної громади, відповідно до вимог бюджетного законодавства.

Поділитися: