Переглядів: 226

Доброго дня! Я керівник ЗЗСО (школа) з фінансовою незалежності від центральної бухгалтерії управління освіти, маю свою окрему бухгалтерію. До мене звернулася начальник управління освіти, щодо надання інформації стосовно витрачених фінансів. Я, як керівник, зобов'язаний надавати дану інформацію чи ні? Як я розумію будь-яка фінансова перевірка повинна бути обґрунтована або запланована.

Управління освіти відповідної ради є представником засновника очолюваного Вами закладу освіти, якому він підпорядкований. Рекомендуємо Вам детально ознайомитися зі змістом Закону України «Про повну загальну середню освіту», зокрема, в частині прав та обов’язків засновника та керівника закладу освіти. Наприклад, ч. 2 ст. 37 цього Закону визначає, що засновник закладу освіти здійснює контроль за використанням закладом загальної середньої освіти публічних коштів. Також відповідні положення має містити Статут закладу освіти.

Поділитися: