Переглядів: 272

Добрий день. Як вирiшити питания окремоi бухгалтерii в лицеi новоствореноi селищноi ради?

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту» питання, пов’язані з функціонуванням закладів середньої освіти належить до компетенції власника, який має право утворювати та ліквідувати структурні підрозділи у заснованих ним закладах середньої освіти. Для безпосередньої організації бухгалтерського обліку в ліцеї слід керуватися вимогами Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Типовим положенням про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженим постановою КМУ від 26.01.2011 № 59.

Поділитися: