Переглядів: 260

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи може бути правонаступником майнових прав, обов"язків в тому числі трудових районного центру первинної медико-санітарної допомоги дві територіальні громади які створені в одному районі який ліквідовано?

Так, якщо територіальні громади в особі відповідних рад відповідно до пп. 7 п. 6-1 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» укладуть договір про це

Поділитися: