Переглядів: 410

Доброго дня! Передача Центру ПМСД ліквідованого району повинна відбуватись до територіальної громади шляхом рішення новоствореної громади в одній сесії? Або в першій сесії приймається рішення, про виключення ліквідованої райради з засновників та введення новоствореної райради , а в другий сесії виводиться засновник новостворена райрада, утворюється комісія з приймання передачі?окремо визначеного майна та передається Центр ПМСД в територіальну громаду? Якщо є інший шлях, та підкажіть будь-ласка! Заздалегідь вдячна!

Рада громади не може прийняти рішення про виключення з числа засновників (учасників), особи, яка їй не підпорядкована. Тому районна рада приймає рішення про вихід, рада громади – про входження у склад засновників, зміну назву та статуту ЦПМСД та здійснення державної реєстрації змін до відомостей одним рішенням. Комісія з передачі майна для зміни засновника (учасника) не потрібна. Майно, яке не є власністю КП чи КЗ передається радам громад на підставі рішень та відповідних актів комісій з реорганізації районних рад за принципами, визначеними п. 6-2 розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Поділитися: