Переглядів: 708

Добрий день! Хто дасть нам роз'яснення яким чином нам зареєструвати в ЄДР голову комісії з реорганізації районних рад, ліквідованих районів? Державний реєстратор відмовляється, бо немає законних прідстав, казначейська служба не хоче без відомостей з ЄДР приймати документи та підписанта, порушуються строки виплати заробітної плати! Хто дасть нам роз'яснення?? Для чого приймались закони що не діюсь? Ви ставите в тупік органи місцевого самоврядування!

Так, служби правильно відмовляють Вам, оскільки Ви дещо неправильно оформлюєте свої дії. Державний реєстратор має зареєструвати зміни до відомостей про юридичну особу-раду, у якій змінився підписант. З Вашого питання, можна зробити висновок, що мова йде про районну раду, де управління справами райрад, що припиняються шляхом приєднання буде здійснювати комісія з реорганізації. Тому Вам треба подати заяву за формою 3 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1500-16#n6), де обрати поля «Зміна керівника або відомостей про керівника» та «Зміна особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи…». Разом з цією заявою Ви подаєте копії рішень про початок реорганізації відповідної ради як юридичної особи та утворення комісії з реорганізації. Слід звернути увагу державного реєстратора, що згідно з пп. 11 п. 6-2 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» саме комісія з реорганізації здійснює управління справами районної ради, що припиняється. Цього буде достатньо для належного виконання приписів законодавства про державну реєстрацію, і після цього органи казначейства зможуть переконатися, що зміну підписанта зареєстровано належним чином. Також дуже доцільно, аби головою комісії з реорганізації було затверджено голову районної ради, до якої здійснюється приєднання. Це істотно спростить Вам роботу з управління справами рад, що припиняються.

Поділитися: