Переглядів: 940

7 лютого 2020 року нам жителям с. Нова Кам'янка Великоолександрівського району Херсонської області стало відомо про, те що відповідно до перспективного плану розвитку громад Херсонської області, який Голова ХОДА подав на затвардження до уряду 17 січня 2020 року, с. Нова Кам'янка входить до складу Милівської ОТГ Бериславського району Херсонської області. За усіма попередніми перспективними планами Новокам'янська територіальна громада була в складі Великоолександрівської ОТГ Херсонської області. Три рази проводили між жителями обговорення, опитування, голосування з приводу об'єднання, Милівська ОТГ ніразу не набрала навіть 50% "за", майже усі люди були за Велику Олександрівку, ще з 2015 року є рішення сесії Новокам'янської сільської ради "про об'єднання з Великою Олександрівкою" ми і чекали коли розпочнеться проце об'єднання Великої Олександрівки, а тум ми дізнаємося що нас без нашої згоди відправили до Милівської ОТГ. На сьогоднішній день з Милівською ОТГ немає твердого сполучення, а це ж за законом про приєднання обов’язкова умова. Наша громада бажає об'єднуватися, ми розуміємо, що це потрібно, але до Милівської ОТГ Бериславського району ми не хочемо!!! Чи думка людей не важлива, а може комусь це вигідно???

Відповідь експерта Юрія Ганущака: "Відповідно до проекту, представленого Херсонською ОДА 03.02.20, с. Нова Кам’янка відноситься до Великоолександрівської ОТГ".

Нагадаємо, за законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад, перспективні плани розробляє обласна державна адміністрація, а затверджує уряд. Формування перспективних планів триває.

Поділитися: