Переглядів: 927

Який мандат обирається,коли кандидат проходить в обласні депутати і голову ОТГ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до ч. 6 ст. 260 Виборчого кодексу України у разі якщо особа за одночасного балотування в єдиному одномандатному окрузі з виборів сільського, селищного, міського голови та багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів місцевої ради визнана обраною в єдиному одномандатному виборчому окрузі, така особа не може бути зареєстрована депутатом місцевої ради.

Поділитися: