Переглядів: 2148

Доброго дня. Чи може посадова особа ОТГ (начальник відділу) бути депутатом даної ради?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради, який перебуває на посаді керівника місцевого органу виконавчої влади чи на іншій посаді, на яку поширюються вимоги Конституції та законів України щодо обмеження сумісництва, не може поєднувати свою службову діяльність на цій посаді з посадою сільського, селищного, міського голови, секретаря сільської, селищної, міської ради, голови та заступника голови районної у місті, районної, обласної ради, а також з іншою роботою на постійній основі в радах, їх виконавчих органах та апараті.

Поділитися: