Переглядів: 602

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, якщо сільський голова висуває свою кандидатуру на голову ОТГ і програє, з якого дня він вважається вже ( не сільською головою) ? Чи має право сільський голова який програв 10 днів право підпису документів після проведення виборів?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO:  Ч. 1 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження сільського, селищного, міського голови закінчуються в день відкриття першої сесії відповідної сільської, селищної, міської ради, обраної на наступних чергових місцевих виборах, або, якщо рада не обрана, з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах, крім випадків дострокового припинення його повноважень відповідно до частин першої та другої статті 79 цього Закону.

Поділитися: