Переглядів: 151

Чи може фельдшерсько-акушерский пункт надавати довідку про стан здоров"я, яка буде підставою для голосування за місцем перебування? Які установи мають право надавати вказані довідки? Дякую.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до ч. 5 ст. 249 Виборчого кодексу України виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням місця перебування виборця. Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця має бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування. Законодавство не містить вказівки, яка саме медична установа має право видавати такі довідки.

Поділитися: