Переглядів: 170

Доброго дня. Якщо кандидат на посаду голови ОТГ є самовисуванцем чи обов'язково для друкування матеріалів в ЗМІ потрібний фонд?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Так. Відповідно до ч. 1 ст. 56 Виборчого кодексу України кандидат, партія (організація партії) - суб’єкти виборчого процесу мають право за рахунок коштів власного виборчого фонду публікувати агітаційні матеріали в друкованих засобах масової інформації.

Поділитися: