Переглядів: 207

Якщо районна твк, розпустила комісію сільської твк. Чи можуть партії подавати на нових членів осіб яких розпустили ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Ні, оскільки ці питання регулюються ч. 5 ст. 208 Виборчого кодексу України, цитую: «У разі дострокового припинення повноважень члена виборчої комісії з підстав, передбачених пунктами 7, 9 частини четвертої цієї статті, або у зв’язку з достроковим припиненням повноважень усього складу виборчої комісії його кандидатура не може бути включена до складу виборчої комісії та підлягає відхиленню».

Поділитися: