Переглядів: 219

Доброго дня, чи може бути кандидатом на посаду голови ОТГ особа, внесена до єдиного державного реєстру осіб, що вчили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення та відносно якої є рішення суду про притягнення до відповідальності?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до ч. 2 ст. 193 Виборчого кодексу України депутатом, сільським, селищним, міським головою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.

Поділитися: