Переглядів: 277

Доброго дня. ТВК забезпечують виготовлення інформаційних буклетів кожної організації партії. А на посаду міського голови (партійних і самовисуванців з населенням понад 10 тис.) також забезпечить? Чи вони на власний розсуд дають чи не дають свої інформаційні буклети до виборчої дільниці?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Інформаційні буклети Виборчим кодексом України передбачений лише для організацій партій - суб’єктів виборчого процесу. Проте відповідно до ч. 9 ст. 233 Виборчого кодексу України інформаційні плакати на виборах депутатів міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільських, селищних, міських голів не виготовляються.

Тим не менше, постанова ЦВК від 08.08.2020 №164 регламентує наявність такого інформаційного плаката «кандидатів» без уточнення, яких саме «кандидатів». Текст постанови – за посиланням: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-vimogi-do-primishhen-viborchih-komisiy-ta-primishhen-dlya-golosuvannya-normativi-oblashtuvannya-primishhen-dilnichnih-viborchih-komisiy-i-primishhen-dlya-golosuvannya-perelik-ta-normi-zabezpechenn.html

Поділитися: