Переглядів: 292

Доброго дня!Скажіть будь ласка, я є кандидатом від партії в депутати до районної ради. Чи можу я на власному принтері друкувати на свій розсуд агітаційні листівки із зазначенням на них інформації вказаної у частині 2 ст. 53 Виборчого кодексу України? Чи це буде порушенням? Чи на це повинні обов’язково використовуватись кошти фонду партії? Дякую Вам!

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Так, можете, але відповідно до вимог ч.1 ст. 53 Виборчого кодексу України: «Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства».

Поділитися: