Переглядів: 222

Чи можу я, як кандидат на посаду міського голови, оплачувати друковану та поліграфічну продукцію для агітації (листівки, буклети) зі свого кандидатського (на посаду голови) рахунку, а не відкривати ще й партійні рахунки?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Так, може, але відповідно до вимог ч.1 ст. 53 Виборчого кодексу України: «Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства.

Поділитися: