Переглядів: 236

Доброго Дня!Хочу знати чи можу я подати свою кандидатуру на старосту села в якому я проживаю?Мені 28років,освіта повна середня зі спеціалтнісю,куди і як саме звернутись!с.Теляж

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до  ч. 1 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови.

Поділитися: