Переглядів: 253

Скажіть будь ласка, чи можна одночасно бути кандидатом в депутати на одному округу і бути членом ДВК на іншому округу?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Ні, це заборонено Виборчим кодексом України, цитую: «До складу виборчої комісії не можуть входити кандидати на відповідних виборах (усіх виборах, виборчі процеси яких проводяться одночасно)» (ч. 3 ст. 34 Кодексу).

Поділитися: