Переглядів: 1916

Київська ОДА не врахувала думку Семенівської громади Баришівського району Київської області і проти волі громади в проекті змін до формування громад віднесла нас до Березанської ОТГ. Ми проголосували до Студениківської сільської ОТГ. Прошу нас почути. Семенівської сільський голова Микола Кочерга.

Формування перспективних планів триває. Останні варіанти є лише в обласних державних адміністраціях, які мають бути зацікавлені оприлюднювати їх, щоб не піднімати градус напруги в регіоні. Обов’язково поцікавтеся в ОДА. Ні експерти, ні Мінрегіон поки не мають остаточного варіанта перспективних планів. Зможемо отримати їхні коментарі по конфігураціях громад лише після того, як перспективні плани потраплять на розгляд Уряду.

В рамках реалізації Закону України» Про добровільне об’єднання територіальних громад» протягом 2015-19 років понад 3 тисячі сільських, селищних територіальних громад реалізували своє право на добровільне об’єднання чи приєднання до вже існуючих ОТГ. При формуванні перспективних планів проводяться консультації з територіальними громадами, однак відповідальність за формування ефективних громад несуть ОДА та уряд.

Поділитися: