Переглядів: 214

Вітаю! Скажіть, чи мають право висувати политичні партії кандидата в депутати місцевих рад до 10 тис. Населення?Дякую.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Мають право, відповідно до ч. 1 ст. 220 Виборчого кодексу України  право висування кандидатів у депутати сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) реалізується виборцями через місцеві організації партій або шляхом самовисування у порядку, визначеному цим Кодексом.

Поділитися: