Переглядів: 339

Діючий голова селищної ради подав свою кандидатуру на посаду селищного голови , чи обовязково потрібено надавати йому неоплачувану відпустку на період виборчого процесу? Якщо він буде працювати далі під час виборчого процесу це буде порушенням?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: ч. 1 ст. 237 Виборчого кодексу України визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Інших відпусток (щорічної, додаткової) не передбачено. Тому питання відпустки це є правом, а не обов’язком кандидата.

Поділитися: