Переглядів: 316

Доброго дня!Чи можу я брати участь у виборах на посаді секретаря дільничної виборчої комісії, якщо я працюю в закладі загальної середньої освіти вчителем?Якщо так, то як правильно для цього оформити документи?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: На жаль, Ви спізнились із бажанням брати участь у роботі ДВК, адже внесення до відповідної територіальної виборчої комісії подання щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій відбувалось до 30 вересня 2020 року. (частина четверта статті 204 Кодексу)

Поділитися: