Переглядів: 270

Чи можу я завтра зняти свою кандидатуру на посаду голови ОТГ? Дякую!

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Ні, бо звернення до територіальної виборчої комісії із заявою про відмову від балотування, засвідченою в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат" або поданою особисто можливе було до 5 жовтня включно (пункт 1 частини першої статті 231 Кодексу).

Поділитися: