Переглядів: 263

Чи повинен діючий сільський голова, який зареєстрований наразі кандидатом на посаду сільського голови, брати відпустку ?Він не в відпустці а агітує за себеЩо робити?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: ч. 1 ст. 237 Виборчого кодексу України визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Але це право, а не обов’язок кандидата.

Поділитися: