Переглядів: 317

Чи забороняється проведення агітації на дитячому майданчику в парку?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Обмеження ведення передвиборної агітації містяться у нормах ст. 57 Виборчого кодексу України (текст – за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#Text). Спеціальної норми обмеження агітації «на дитячих майданчиках» немає.

Поділитися: