Переглядів: 263

Добрий день!чи може безпартійна людина балотуватись кандидатом в депутати міськради від однієї політсили,а в обласну раду від іншої ,при чому не є членом жодної з партій?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Ні, не може. Відповідно до ч. 5 ст. 216 Виборчого кодексу України . особа може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад та кандидатом на посаду сільського, селищного, або міського голови шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування.

Зверніть увагу, що подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови завершено 24 вересня 2020 року.

Поділитися: