Переглядів: 328

Доброго дня!)Скажіть, будь-ласка, який мінімальний вік для кандидата на пост міського голови?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Відповідно до ст. 193 Виборчого кодексу України депутатом, сільським, селищним, міським головою може бути обраний громадянин України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України. Відповідно до ст. 70 Конституції України право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.

Поділитися: