Переглядів: 210

Чи може член однієї партії "Рибаки" йти в депутати селищної ради від іншої партії "Раки"? Без відома і згоди партії "Рибаків"

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Ні, оскільки відповідно до ч. 2 ст. 217 Виборчого кодексу України організація партії може висунути особу, яка є членом цієї політичної партії, бо безпартійного громадянина

Поділитися: