Переглядів: 322

Добрий день! Діючий депутат місцевої ради є кандидатом в депутати на наступний термін. Чи може працювати його громадська приймальня (приймати мешканців, вирішувати їхні соціальні проблеми тощо) ? Чи можуть його офіційні помічники відповідоно до ст. 51 Виборчого кодексу проводити агітацію, ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: Так, відповідно до норм Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та з урахуванням особливостей ведення передвиборчої агітації, визначеної Виборчим кодексом України

Поділитися: