Переглядів: 283

Я державний службовець, зареєстрована кандидатом в депутати ОТГ, чи обов'язково іти в відпустку без збереження заробітної плати, якщо я не буду займатися перед виборчою агітацію? Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до . 1 ст. 237 Виборчого кодексу України кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Отже, це Ваше право, а не обов’язок.

Поділитися: