Переглядів: 219

Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, кандидат на посаду сільського голови ОТГ подав заяву 24 вересня. 25 вересня подав заяву уже про відкликання і просив повернути грошову заставу. Дане питання розглядалося на засіданні комісії. 28 вересня він знову поновлюється. Чи не це порушенням?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч. 5 ст. 229 Кодексу особа, висунута організацією партії на посаду сільського, селищного, міського голови, має право до дня реєстрації її кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови від цієї організації партії. У такому разі особа вважається такою, що відмовилася від балотування. Повторна заява особи про її згоду балотуватися від організації партії не приймається".

Поділитися: