Переглядів: 608

Доброго дня! Згідно п.1 ст. 53 Виборчого кодексу: "Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить." Яким чином оплатити з виборчого фонду кандидата в депутати, кандидата на голову ОТГ друк матеріалів передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить?Обов'язковість здійснення передвиборчої агітації за рахунок і в межах коштів власних виборчих коштів кандидатів в депутати та кандидатів на голову ОТГ закріплено ч. 6 ст.54 ЗУ "Про місцеві вибори". Дякую.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року не застосовуються норми Закону України «Про місцеві вибори», правовою базою є саме Виборчий кодекс України.

Ви правильно цитуєте норми ч. 1 ст. 53 Кодексу «Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства.»

Поділитися: