Переглядів: 205

Доброго вечора. Скажіть будь ласка при яких умовах можна визначити що вибори відбулись якщо на голову селищної ради зареєстровано лише одного кандидата? Вищевказана кандидатура повинна набрати певний відсоток? Дякую.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ст. 280 Виборчого кодексу України  ТВК з відповідних місцевих виборів приймає рішення про визнання виборів селищного, міського голови такими, що не відбулися, та про призначення повторних виборів, якщо до виборчого бюлетеня для голосування в день виборів або в день повторного голосування на виборах сільського, селищного, міського голови було включено лише одного кандидата, і кількість голосів виборців, поданих на його підтримку, становить не більше 50 відсотків кількості виборців, які взяли участь у голосуванні".

Поділитися: