Переглядів: 230

Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи є гарантії щодо захисту прав посадової особи, яка висунула кандидатуру на сільського голову?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ст. 237 Виборчого кодексу України гарантії діяльності у виборчому процесі кандидатів у депутати полягають у наступному, цитую:

«1. Кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки.

2. Кандидат у депутати під час виборчого процесу не може бути звільнений з роботи з ініціативи власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу, командира військової частини (формування).

3. Кандидат у депутати без його згоди не може бути переведений на іншу роботу, направлений у відрядження, а також призваний на військову або альтернативну (невійськову) службу, навчальні (перевірні) та спеціальні збори військовозобов’язаних»".

Поділитися: