Переглядів: 309

В яку відпустку має йти кандидат на посаду голови ОТГ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "ч. 1 ст. 237 Виборчого кодексу України визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Інших відпусток (щорічної, додаткової) у контексті виборчого законодавства для кандидата не передбачено. Також  зауважу, що це право кандидата на неоплачувану відпустку, а не обов’язок".

Поділитися: