Переглядів: 123

На посаду голови селищної ради зареєстровано лише один кандидат. Який відсоток повинен набрати кандидат щоб вибори визнати такі що відбулись?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ст. 280 Виборчого кодексу України  ТВК з відповідних місцевих виборів приймає рішення про визнання виборів селищного, міського голови такими, що не відбулися, та про призначення повторних виборів, якщо до виборчого бюлетеня для голосування в день виборів або в день повторного голосування на виборах сільського, селищного, міського голови було включено лише одного кандидата, і кількість голосів виборців, поданих на його підтримку, становить не більше 50 відсотків кількості виборців, які взяли участь у голосуванні".

Поділитися: