Переглядів: 406

Я від партії висунута на кандидата в депутати по ОТГ. Чи можу я як самовисуванець подати кандидатуру на голову ОТГ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ні, відповідно до п. 5 ст. 216 Виборчого кодексу України особа, з урахуванням вимог частини четвертої цієї статті, може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад та кандидатом на посаду сільського, селищного, або міського голови шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування".

Поділитися: